ه منظور رسیدگی به مشکلات ارباب رجوع و مراجعه کنندگان و همچنین تکریم ارباب رجوع، ملاقات مردمی شهردار برگزار شد
تاریخ انتشار: چهارشنبه 26 اردیبهشت 1403 | 13:45 ب.ظ
ه منظور رسیدگی به مشکلات ارباب رجوع و مراجعه کنندگان و همچنین تکریم ارباب رجوع، ملاقات مردمی شهردار برگزار شد به منظور رسیدگی به مشکلات ارباب رجوع و مراجعه کنندگان و همچنین تکریم ارباب رجوع، ملاقات مردمی شهردار با حضور معاونین شهردار و مسئولین واحد ها برگزار شد. به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری پارس آباد دکتر شاپور کریمی شهردار پارس آباد ضمن دیدار چهره به چهره با همشهریان و بررسی درخواست […]

به منظور رسیدگی به مشکلات ارباب رجوع و مراجعه کنندگان و همچنین تکریم ارباب رجوع، ملاقات مردمی شهردار با حضور معاونین شهردار و مسئولین واحد ها برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری پارس آباد دکتر شاپور کریمی شهردار پارس آباد ضمن دیدار چهره به چهره با همشهریان و بررسی درخواست ها و مشکلات آنان، در خصوص رفع مشکلات مطرح شده،دستورات لازم را در چارچوب قانون به معاونین و مدیران واحدهای مربوطه صادر نمود.

ملاقات عمومی شهردار چهارشنبه های هر هفته به صورت مستمر با حضور مراجعه کنندگان برگزار می شود و همشهریان عزیز می‌توانند با مراجعه به دفتر شهردار به طور مستقیم و بدون واسطه با شهردار ملاقات نموده و مشکلات خود را مطرح نمایند .

آمار وبسایت
کاربران آنلاین : 0
بازدید امروز : 12
بازدید دیروز : 44
کل بازدیدها : 881630