۲۵میلیارد تومان بدهی مدیریت گذشته شهرداری پارس آباد تسویه شد
تاریخ انتشار: سه شنبه 24 آبان 1401 | 08:19 ق.ظ
۲۵میلیارد تومان بدهی مدیریت گذشته شهرداری پارس آباد تسویه شد شهردار پارس آباد مغان گفت: شهرداری این منطقه حدود ۲۵ملیارد تومان بدهی انباشته داشت که با همت مضاعف و تلاش شبانه روزی همکاران، موفق شدیم این معوقات مربوط به مدیریت قبلی شهرداری را پرداخت و تسویه کنیم.

شاپور کریمی، با تبریک فرارسیدن هفته دولت افزود: ۱۵هزار تن آسفالت برای لکه گیری و ترمیم معابر شهری در یکسال اخیر با اعتباری بالغ بر ۲۵۵میلیارد ریال استفاده شده است.

وی از اجرای عملیات جدول‌گذاری افزون بر ۹ هزار متر از معابر شهر خبر داد و گفت: احداث جداول با هدف ساماندهی معابر با شتاب بیشتری در حال انجام است.

شهردار پارس آباد مغان اجرای طرح جمع‌آوری و هدایت آب‌های سطحی در خیابان‌ امام خمینی( ره )تا میدان قیام را یکی از پروژه های بزرگ در سطح شهر دانست و اظهار داشت: برای این پروژه ۱۲میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال اعتبار اختصاص یافته و با اجرای آن مشکل آب‌گرفتگی قسمت خیابان اصلی و میدان قیام به طور کامل رفع شده است.

وی درادامه با بیان اینکه در یکساله گذشته شهرداری بالغ بر ۵۴۹میلیارد و ۵۴۰ میلیون ریال در سطح شهر هزینه کرده افزود : ۲۵ میلیارد تومان بدهی مدیریت قبلی شهرداری پارس آباد مغان را پرداخت کردیم.

کریمی اضافه کرد: پرداختی حقوق کارکنان شهرداری به روز شده و هیچگونه معوقه‌ای ندارد.

شهرداری تعامل و همکاری میان شهردار و شورا را قابل تحسین دانست و گفت : همکار و تعامل شورای اسلامی شهر با شهردار به سود شهروندان و به نفع شهر می باشد.

آمار وبسایت
کاربران آنلاین : 0
بازدید امروز : 31
بازدید دیروز : 33
کل بازدیدها : 872584