شاپور کریمی شهردار جدید پارس آباد شد
تاریخ انتشار: پنجشنبه 20 آبان 1400 | 08:29 ق.ظ
شاپور کریمی شهردار جدید پارس آباد شد طی مراسمی شاپور کریمی به عنوان شهردار جدید شهرستان پارس آباد معارفه شد.

ابراهیم امامی ، فرماندار شهرستان پارس آباد در آئین تودیع و معارفه شهردار پارس آباد مغان  گفت: شهردار جدید باید خدمت به مردم را در اولویت کاری خود قرار داده که پس از اتمام  دوره خدمت با سربلندی نزد مردم حاضر شود.

وی افزود: استفاده از سرمایه گذار و مشارکت بخش خصوصی منجر به افزایش کیفیت زندگی شهروندان در شهر می شود.

فرماندار شهرستان پارس آباد با اشاره به اینکه دفتر شورای اسلامی شهر باید برای توسعه و آبادانی شهر تبدیل به اتاق فکر شهردار باشند، ادامه داد: کار شورا نظارت است نه اجرا که امیدواریم در ادامه مسیر شاهد تحول شهری باشیم که رضایت شهروندان را به دنبال داشته باشد.

امامی با ابراز نارضایتی از مبلمان شهر اظهار داشت: شهر پارس آباد مغان که دومین شهر پرجمعیت استان اردبیل می باشد،  باید در شأن  مردم بزرگوار این شهر ساخته شود.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان پارس آباد مغان نیز گفت: شهردار باید برای حاشیه‌نشینی برنامه مدون و کارشناسی شده داشته باشد.

ناصر پوراسکندر با توضیح اینکه شهر به یک برنامه مشخص و کارشناسی شده برای حاشیه شهر نیاز دارد،خاطر نشان کرد: شهردار هم در چارچوب این برنامه‌ی مدون حرکت نموده و با یک طرح مشخص شده کارهای شهر را به سرانجام برساند.

وی همچنین با بیان اینکه در مجموعه شهرداری در هر سِمت و مدیریتی انتظار داریم برای آبادانی شهر کمک کنند و سنگ جلوی پای شهردار نیندازند نباید کوتاهی درخدمت رسانی به مردم انجام دهند،تاکید کرد:خدمات رسانی بهتر به شهروندان تنها با یکدلی و یکپارچگی میان پرسنل و کارکنان شهرداری محقق می شود.

شاپور کریمی، شهردار جدید پارس آباد مغان نیز در رابطه با اولویتهای کاری خود گفت: خدمت رسانی به شهروندان، استفاده از سایر دستگاه های خدمات رسانی شهرستان در جهت خدمات بیشتر به مردم، زیباسازی، مبلمان شهری، جذب اعتبارات و افزایش مشارکت مردمی ؛جذب سرمایه گذاری و استفاده از نیروهای متخصص شهرداری از مهمترین اولویت های کاری بنده در شهرداری پارس آباد مغان می باشد.

در این جلسه از تلاش‌های محبوب فروزنده شهردار سابق تقدیر و در ادامه مراسم شاپور کریمی به عنوان شهردار جدید این شهر  معرفی شد.

آمار وبسایت
کاربران آنلاین : 0
بازدید امروز : 8
بازدید دیروز : 44
کل بازدیدها : 881622