پیام شهردار بمناسبت روز شوراها
تاریخ انتشار: شنبه 9 اردیبهشت 1402 | 08:35 ق.ظ
پیام شهردار بمناسبت روز شوراها دکتر کریمی شهردار پارس آباد در پیامی روز شورا را به اعضای محترم شورای اسلامی شهر پارس آباد تبریک گفتند متن پیام بدین شرح است « هیچ قومی مشورت نکردند جز آنکه به بهترین امور هدایت یافتند». پیامبراکرم (ص) مشورت یکی از ارکان مهم تصمیم گیری هاست ونهاد شورا که شالوده آن ریشه در قرآن […]

دکتر کریمی شهردار پارس آباد در پیامی روز شورا را به اعضای محترم شورای اسلامی شهر پارس آباد تبریک گفتند
متن پیام بدین شرح است

« هیچ قومی مشورت نکردند جز آنکه به بهترین امور هدایت یافتند». پیامبراکرم (ص)

مشورت یکی از ارکان مهم تصمیم گیری هاست ونهاد شورا که شالوده آن ریشه در قرآن و مبانی دین مبین اسلامی دارد در واقع به فرایند واگذاری امور به مردم ، عینیت بخشید و به برکت این اتفاق، نقش آفرینی مردم در تعیین سرنوشت خود و جامعه ای که در آن زندگی می کنند، دوچندان گردید.

بی شک با بررسی عملکرد شورای اسلامی شهر از ابتدای تشکیل تاکنون شاهد ارتقای نمودار عملکرد شهرداریها در عرصه های مختلف و تغییر چهره شهر ها با استفاده از مشارکت و خرد جمعی بوده ایم و این سازمان مردمی روز به روز به هدف اصلی خود که بهره برداری از افکار مختلف و جذب همکاری شهروندان در دست یابی به افق تعیین شده بوده نزدیک تر شده است .

اینجانب این روز با شکوه را به همه ی اعضای محترم شورای اسلامی شهر پارس آباد که با وظیفه شناسی و توجه به اصل دانش محوری در حل مشکلات شهر تلاش می نمایند و با امانت، کفایت، درایت و کیاست و حسن سلوک برای نیل به جامعه ی شهروند مدار خالصانه و عاشقانه کوشش می نمایند تبریک و تهنیت عرض می نمایم.
امیدوارم در نیل به برنامه های ارزشمندتان در پیشرفت روزافزون شهرمان، تحت رهبری های خردمندانه ی رهبر معظم انقلاب موفق و موید باشید.

 

آمار وبسایت
کاربران آنلاین : 0
بازدید امروز : 8
بازدید دیروز : 44
کل بازدیدها : 881622